26 березня 2019 року відбулося перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад головного спеціаліста фінансового  відділу  та провідного спеціаліста  загального відділу під час якого було вивчено подані документи претендентів.

Комісія вирішила:

допустити кандидатів Курцебу Наталію Іванівну та Пшик Богдану Богданівну, які подали всі необхідні документи до здачі іспиту на заміщення вакантних посад.

За результатами ознайомлення із письмовими, практичними та усними ситуативними відповідями, конкурсна комісія вирішила:

1. Вважати переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста фінансового відділу Трибухівської сільської ради Курцебу Наталію Іванівну  та рекомендувати сільському голові призначити її на відповідну посаду.

2. Вважати переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста загального відділу  Трибухівської сільської ради Пшик Богдану Богданівну та рекомендувати сільському голові призначити її на відповідну посаду.