Тернопільська область, Бучацький район

В Україні триває президентський передвиборчий процес.

Дата: 19.03.2019 16:41

Шановні односельчани,             31 березня 2019 року, згідно із затвердженним календарним планом виборів Центральною виборчою комісією України відбудуться вибори   Президента України

Ви отримали іменні запрошення,  згідно списку виборців. У випадку  неотримання вами такого запрошення або встановлення в ньому неточностей  у прізвищі, імені чи побатькові, адресі, тощо просимо звернутися до дільничної виборчої комісії не пізнще ніж за 5 днів до дня голосування.

Виборець, який  тимчасово не здатний пересуватися (хворіє), подає до дільничної комісії, власноручно написану заяву (разом із довідкою медичної установи) з проханням забезпечити йому голосування  за місцем його перебування не пізніще ніж до 20.00 год 29.03.2019р.

Традиційно в Україні, годинники переводять на літній час в останню неділю березня. Цьогорічне переведення годинників припадає на 31 число та співпадає з виборами Президента України. Це означає, що  всі виборчі комісії будуть працювати в межах діючого часу. Тому, шановні жителі Трибухівської ОТГ просимо  не спізнитися та обов'язково  зробити свій вибір на президентських виборах .

Шановні односельчани, закликаємо Вас,  не бути байдужими та 31 березня  2019 року реалізувати своє гарантоване право вибору  Президента України.  Ваш вибір повинен бути ретельно обдуманим і виваженим.

Кожен із нас, зобов’язаний усвідомлювати свій обов’язок участі в суспільно-політичному житті Батьківщини, адже через таку участь, ми виявляємо турботу про спільне благо свого суспільства і робимо внесок у його розбудову.