Дата: 18.02.2019 18:47

21 лютого 2019 року о 15:00 год. відбудеться засідання 24 сесії Трибухівської сільської ради сьомого скликання з порядком денним:

1. Про виконання бюджету за 2018 рік.
        2. Про затвердження сільської цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2019-2021 роки.
        3. Про затвердження  цільової  Програми цивільного захисту населення і територій Трибухівської обєднаної територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019-2020 роки.
        4. Про затвердження програми сприяння Бучацькому міжрайонному відділу Державної установи «Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» у проведенні лабораторних досліджень в сфері забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя дитячого населення та профілактику інфекційної захворюваності в с.с. Трибухівці, Пишківці Бучацького району на 2019 рік.
        5. Про затвердження Концепції  створення  Центру надання адміністративних послуг в Трибухівській обєднаній територіальній громаді на 2019-2022 роки.
        6.  Про  організацію оплачуваних громадських робіт для тимчасової зайнятості населення в 2019 році.
        7. Про співфінансування закупівлі шкільного автобуса в 2019 році.
        8.  Про утворення Центру надання адміністративних послуг в Трибухівській ОТГ та затвердження положення про нього.
        9. Про затвердження договору про міжбюджетний трансферт на 2019 рік.(обласний)
        1. Про затвердження договору про міжбюджетний трансферт  на 2019 рік.(територіальний центр надання послуг)
        1. Про затвердження договору про міжбюджетний трансферт   на 2019 рік. (для інсулінозалежних)
        1. Про затвердження договору про міжбюджетний трансферт   на 2019 рік. (на пільги реабілітованим в УПСЗН)
        1. Про внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік.
        2. Про внесення змін до рішення № 308 від 05.12.2017 року.
        3. Про розгляд заяв про надання матеріальної допомоги.
        4. Про розгляд заяв по земельних питаннях.
        5. Про відпустку сільського голови.
        6. Різне.