Гурт "Будьмо" в Трибухівському СБК

Дата: 11.02.2019 17:51
Кількість переглядів: 1940

10 лютого 2019 року в приміщенні Трибухівського сільського будинку культури відбувся святковий концерт  Прикарпатського естрадного вокального колективу  «Будьмо» .

Хлопці із гурту - Ростислав Коваль, Воробчук Михайло, Левінський Назарій, Дутчак Микола разом із музикантами у живому виконанні,  представили глядачам неперевершене виконання життєвих українських  народних пісень та пісень відомих українських композиторів.

Фото без описуФото без опису  Більшість пісень – добре знані жителями нашого  краю. Здавалося б, вже співані-переспівані пісенні композиції колективу, важко здивувати чимось  новим, та вони підготували несподіванки…

У програмі задушевні народні та сучасні пісні, гумор і весела атмосфера у колі української родини.

Молодці Хлопці! Так звучить прекрасна українська душа!

Після їхнього співу енергія аж зашкалює, позитив тримається дуже довго!

Разом із виконавцями співав весь зал.

Артистам аплодували стоячи.

Адмінстрація Трибухівської сільської ради, дирекція Трибухівського сільського будинку культури, жителі громади та гості свята висловлюють щиру вдячність гурту «Будьмо» за  талановите виконання і можливість насолоджуватися  народними та сучасними українськими піснями.

Бажаємо Вам творчих здобутків, натхнення та людської вдячності за нелегку, але таку потрібну всім нам працю. Нехай здійсняться всі життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Немає сумніву, що любов до пісні в поєднанні із Вашою щирою безпосередністю виконання, стануть запорукою наступних творчих досягнень  талановитого гурту «Будьмо».