День Соборності в Трибухівській ОТГ

Трибухівським сільським будинком культури  (директор Качур Марія Іванівна) спільно із Трибухівською сільською публічно-шкільною бібліотекою (завідувач  Бега Маряна Володимирівна) в залі засідань Трибухівської сільської ради  проведено засідання круглого столу «Схід і Захід разом» до Дня Соборності України. Історичним підґрунтям цього заходу стало 100-річчя проголошення Акту воз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності.

Захід в рамках святкування Акту Злуки УНР І ЗУНР, дав можливість усім присутнім  ще раз перегорнути й осмислити українську історію.  Свято Соборності – день єднання українських земель та утвердження їх неподільності, закріплене Актом злуки 22 січня 1919 р., набуває особливого значення та звучання сьогодні, коли територіальну цілісність держави доводиться відстоювати зі зброєю в руках.

Організатори «круглого столу»:

• проаналізували основні напрями розвитку сучасної України в контексті проблем соборності;
  • висвітлили актуальні проблеми сучасної історії України, пов'язані з питаннями єдності української нації;
  • показали роль і значення особистості у процесі створення соборної Української держави;
  • залучили предстваника від духовенства, працівників сільської ради,  дошкільного закладу освіти, педагогічну й учнівську спільноту до активної участі у проведенні круглого столу «Схід і захід разом», з метою формування у кожного жителя села Трибухівці національної свідомості та виховання у підростаючого покоління почуття патріотизму та любові до Батьківщини, поваги до героїчного минулого свого народу

Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг

Велична і свята, моя ти Україно,

Лише тобі карать нас і судить.

Нам берегти тебе,

Соборну і єдину

І нам твою історію творить!