Трибухівська громада
Бучацький район, Тернопільська область

Дух правди в Трибухівцях воскресає!

 

         30 грудня 2018 року невимовним продовженням історичного та духовного відродження села Трибухівці стало спільне Святкове Богослужіння у храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці (на Борщівці). Благочинний Бучацького деканату ПЦУ протоієрей Андрій Шкварок зачитав Укази високопреосвященнішого  архієпископа Тернопільсько-Кременецького  Нестора про прийняття церковної громади храму Благовіщення Пресвятої Богородиці до складу Тернопільської єпархії ПЦУ  та призначення настоятелем вищевказаної церкви протоієрея Степана Татарина. Після вступного слова благочинного,  священнослужителі разом із парафіянами приступили до спільної молитви .

        Вперше в стінах невеличкої церкви, яка є історичною пам‘яткою архітектури, залунала молитва на українській мові. Серця людей наповнювалися святим духом, а очі - сльозами радості.

        Від щирого серця вітаємо парафіян храму Благовіщення Пресвятої Богородиці села Трибухівці, які перед Різдвом Божого дитятка  відродили духовну спадщину та відстояли своє право щиро молитися за Україну, її захисників, волонтерів та весь православний український народ. Міцного здоров‘я, щастя, любові, миру та злагоди, достатку, а також Господного благословіння у Ваших сім‘ях та родинах!

         Слава Ісусу Христу! Слава Україні!

 

 « повернутися до списку новин