Трибухівська громада
Бучацький район, Тернопільська область

ТРИБУХІВЦІ ОБ'ЄДНУЮТЬСЯ (продовження процесу)

      

    30 грудня 2018 року в храмі Успіння Пресвятої Богородиці  села Трибухівці  відбулося багатолюдне богослужіння в супроводі  настоятеля храму протоієрея Степана Татарина. Парафіяни, які ще тиждень тому належали до різних церковних громад свідомо зробили сміливий крок до об’єднання та відновлення історичної справедливості Автокефальної Української Православної Церкви.

        Здійснилося бажання о. Савки Ярослава, який наголошував, що настане час, коли здорове зерно буде очищене від полови.  Саме зараз здійснюється цей процес, коли за законами природи, здорове зерно заколоситься в лоні ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ, а  о. Ярослав, ревний прихильник «руского міра», залишився з половою.

        Нажаль, вчорашній день показав, що є ще люди , які до кінця не усвідомлюють епохального значення обєднання. Після богослужіння жменька жителів села Трибухівців та засланців з міста Бучача зібралися на молитву, якою продовжують підтримувати «руский мір». Виникає запитання: чи дійсно в них в головах полова, чи в кишенях московські гроші??? Невже вони чекають того, що пообіцяв Сурков (помічник президента Російської Федерації), що росія буде захищати не тільки російськомовних громадян, але й парафіян московського патріархату в Україні.

        ЗАКЛИКАЄМО НЕ ДОПУСТИТИ ПРИХОДУ ПУТІНСЬКИХ ТАНКІВ В ТРИБУХІВЦІ!!!

       ХТО ХОЧЕ ПЛЕКАТИ ПУТІНСЬКЕ ФСБ, ТОРБИ В РУКИ  І В РОСТОВ ДО ЯНУКОВИЧА!!!

      « повернутися до списку новин