Тернопільська область, Бучацький район

Відкриття новорічної ялинки в с. Трибухівці

Дата: 27.12.2018 21:07

25 грудня 2018 року, в Трибухівському сільському будинку культури відбулося урочисте запалення вогнів новорічної ялинки.

Незважаючи на погодні умови, юрба дітлахів та дорослих зібралися біля зеленої красуні в очікуванні святкової феєрії.

З вітальним словом до присутніх звернувся Трибухівський сільський голова Олег Іванович Ковдрин, який привітав з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим.

Після привітань сільський голова за допомогою пластунів, що принесли Вифлеємський вогонь, та гучних оплесків публіки весело запалили яскраві ліхтарі ялинки.

Святкова  програма, в час відкриття Новорічної ялинки, була наповнена піснями та танцями творчих аматорських колективів Трибухівського сільського будинку культури.

Також, на святкування був запрошений заслужений артист естрадного мистецтва України Юрій Футуйма із святковою Різдвяною програмою. Разом із виконавцем співав весь зал.

Яскраві вогні на зимовій красуні  засвітилися  і наповнили нашу Трибухівську громаду чарівною атмосферою Нового року і Різдва Христового, яка передавала новорічний настрій, любов і добро. Всі присутні на святі отримали масу позитивних емоцій.