Україна здобула духовну незалежність.

15 грудня 2018 року в соборі Святої Софії у Києві відбувся Об’єднавчий собор українських православних церков,  результатом якого стало створення єдиної православної церкви в Україні та обрання її предстоятеля, який отримає Томос про автокефалію від Константинопольського патріархату. Ним став митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній (Думенко).

Реалізована велика  мрія всього українського народу мати свою церкву на своїй Богом даній апостольській землі.

Це знаковий день історії України та її Православної церкви! Вітаю усіх  з рішенням Синоду Вселенської патріархії та рішенням Об’єднавчого собору українських православних церков. Щиро сподіваюся, що найближчим часом відбудеться обєднання всіх гілок православія в Україні та в нашій об’єднаній територіальній громаді. Адже, побороти ворога та побудувати міцну державу можна тільки спільними зусиллями…

Є в нас така молитва, яка дуже доречна до цієї радісної події,  яку ми щиро возносимо: "В єдності сила  народу, Боже, нам єдність подай!"

З повагою Трибухівський сільський голова Олег Іванович Ковдрин!