Дата: 11.12.2018 14:12

В понеділок, 17  грудня  2018 року о 15:00 год., в залі засідань  відбудеться засідання двадцять другої сесії сьомого скликання Трибухівської сільської ради  ОТГ   з порядком денним:

1.  Про затвердження договору про надання  міжбюджетного трансферту на  2019 рік. (медична субвенція)
  2. Про затвердження договору про надання міжбюджетного трансферту на  2019 рік.(додаткова дотація на відшкодування витрат на енергоносії Бучацької районної лікарні  у 2019 році)
  3. Про затвердження договору про міжбюджетний трансферт  на  2019 рік. (Територіальномуцентру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бучацького району).
  4. Про затвердження договору про міжбюджетний трансферт  на  2019 рік. (Бучацькому районному  центру соціальних служб для  сім’ї, дітей та молоді)
  5. Про затвердження договору про міжбюджетнийтрансферт  на  2019 рік. (Управлінню праці та соціального захисту населення Бучацької райдержадміністрації)
  6. Про затвердження договору про міжбюджетнийтрансферт  на  2019 рік. (Відділу освіти Бучацької РДА за науково-методичний та психолого-педагогічний супровід)
  7. Про сільський бюджет на 2019 рік.
  8. Про затвердження Плану діяльності з підготовки регуляторних актів Трибухівської сільської ради на 2019.
  9. Про затвердження плану роботи Трибухівської сільської ради на 2019 рік.
  10. Про затвердження структури Трибухівської сільської ради та затвердження штатного розпису і кошторису витрат на утримання аппарату Трибухівської сільської  ради,  умов оплати праці працівників і  посадових осіб місцевого самоврядування  на 2019 рік.
  11. Про розгляд заяв про надання матеріальної допомоги.
  12. Про розгляд заяв по земельних питаннях.
  13.  Різне .