Привітання з Днем місцевого самоврядування!

Шановні депутати сільської  ради, члени виконавчого комітету, активісти органів самоорганізації населення та працівники Трибухівської сільської ради!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

Становлення нашої країни, як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.

День місцевого самоврядування — це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт і зростання нашої об’єднаної територіальної громади.

На представників місцевої влади  покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальної громади, за добробут наших жителів, за створення належних умов проживання мешканцям населених пунктів Пишківці та Трибухівці. Кожен зокрема й усі разом ми, кого територіальна громада обрала представляти власні інтереси і приймати від її імені рішення, несемо відповідальність за втілення в життя основних принципів місцевого самоврядування, яке є конституційним правом кожного громадянина.

Тож, від усього серця бажаю всім міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку нашої громади.

З повагою, Трибухівський сільський голова Олег Іванович Ковдрин