Трибухівська громада
Бучацький район, Тернопільська область

Шановні працівники сільськогосподарської галузі Трибухівської об’єднаної територіальної громади – справжні господарі землі!

   Щороку восени ми з Вами разом святкуємо одне з найважливіших свят нашої країни – День працівників сільського господарства. 
Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави. Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя. Один урожай в коморі, в засіках, а наступний вже стелиться зеленими рунами, першими паростками осінньої озимини, уже чекає сонця, вологи, людського догляду.

Шануємо ваші натруджені руки, пишаємося вашою любов’ю до матінки-землі, віримо у те, що ваша праця стане головною рушійною силою відродження України  як житниці Європи і світу, однієї з провідних країн світового співтовариства.

Бажаємо всім сільським трудівникам  міцного здоров’я, радості та невичерпної енергії. Хай щедра осінь обдарує вас своїми плодами, принесе в кожну родину мир і спокій, достаток і велике людське щастя. Нехай усі дні вашого життя завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними.

 Трибухівський сільський голова Ковдрин Олег Іванович

 « повернутися до списку новин