Дата: 19.10.2018 18:58

25 жовтня 2018 року о 15:00  год.  в залі засідань Трибухівської сільської ради ОТГ відбудеться перше пленарне засідання двадцятої сесії сьомого скликання сільської ради з порядком денним:

1. Про розгляд земельних питань.
  2. Про внесення змін до Сільської комплексної програми соціальної підтримки мало захищених верств населення  «Турбота» на 2017-2020 роки.
  3. Про затвердження сільської цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2019-2021 роки
  4. Про розгляд заяв про надання матеріальної допомоги.
  5. Про виконання бюджету за 9 місяців 2018 року.
  6. Про затвердження договору про надання міжбюджетного трансферту з Трибухівського сільського бюджету до Тернопільського обласного бюджету.
  7. Про затвердження договору про надання міжбюджетного трансферту з Трибухівського сільського бюджету до Бучацького районного бюджету на фінансування витрат Бариського геріатричного відділення.
  8. Про затвердження договору про надання міжбюджетного трансферту з Трибухівського сільського бюджету до Бучацького районного бюджету на фінансування витратБучацького районного комунального методичного кабінету.
  9. Про внесення змін до  Програми  підтримки  осіб, які брали участь в антитерористичній операції, та членів сімей загиблих під час проведення антитерористичної операції  на 2017-2019 роки  затвердженої рішенням сільської ради № 62 від 16 березня 2018 року.
  10. Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік.
  11. Про розгляд заяви Кузь Орести Василівни.
  12. Різне

29 жовтня 2018 року о 15:00  год.  в залі засідань Трибухівської сільської ради ОТГ відбудеться друге пленарне засідання двадцятої сесії сьомого скликання сільської ради з порядком денним:

1.  Про затвердження проектно-кошторисної документації  по обєкту «Будівництво амбулаторії по вул. Горішня, 46а в с. Трибухівці Трибухівської сільської ради об’єднаної громади Бучацького району Тернопільської  області».
  2. Про делегування функцій замовника на виконання робіт по обєкту «Будівництво амбулаторії по вул. Горішня, 46а в с. Трибухівці Трибухівської  сільської ради об’єднаної громади Бучацького району Тернопільської  області» управлінню охорони здоров’я Тернопільської   облдержадміністрації.
  3. Про передачу проектно-кошторисної документації по обєкту «Будівництво амбулаторії по вул. Горішня, 46а в с. Трибухівці Трибухівської сільської ради об’єднаної громади Бучацького району Тернопільської  області» управлінню охорони здоров’я Тернопільської   облдержадміністрації.
  4. Про надбавку за вислугу років.
  5. Про розгляд земельних питань.
  6. Різне.