Привітання!
Дата: 09.10.2018 22:06
Кількість переглядів: 1268
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04392853/fff26f75441409b552d3cadf704a2ef1.jpg)
Шановний Степане Степановичу Барна!
Прийміть найкращі привітання з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, професійних успіхів, життєвої наснаги, витримки, виваженості і відданого служіння на благо жителів Тернопільщини, особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі!
Щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком.
Хай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!
З повагою сільський голова Олег Іванович Ковдрин та працівники виконавчого комітету Трибухівської ОТГ
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04392853/cebe8aedfb99589db0ba1aa7bcf175e0.jpg)
« повернутися