Трибухівська громада
Бучацький район, Тернопільська область

Привітання з Днем вчителя!

Шановні вчителі, вихователі, працівники освітніх установ, ветерани педагогічної праці! Щиро вітаємо Вас з чудовим святом - Днем вчителя!

У Ваше професійне свято,  хочеться побажати, щоб всі Ваші учні - сьогоднішні і колишні, розуміли, наскільки важлива Ваша роль в їхньому успіху і кар'єрі. Щоб Ваші школярі не просто слухняно виконували домашні завдання, а виконували їх тому, що їм дуже хочеться знати предмет. Щоб Ви відчували гордість за своїх учнів.

Учитель у всі часи залишається опорою суспільства і держави. Саме в його руках майбутнє країни, майбутнє нових поколінь. Якими виростуть наші діти, яке суспільство вони будуватимуть, які моральні цінності будуть сповідувати, багато в чому залежить від таланту і особистості вчителя.

Нехай робота не приносить Вам втоми. Будьте мудрим і справедливим, і нехай Ваш вчительський талант зможе реалізуватися повною мірою.

У цей святковий день, бажаємо Вам гарного настрою! Нехай теплі слова і добрі почуття ваших учнів зігрівають ваші серця. Міцного Вам здоров'я, щастя, благополуччя і радості нових успіхів!

 

   З повагою  сільський голова Ковдрин Олег Іванович  та виконавчий комітет Трибухівської сільської ради!« повернутися до списку новин