НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ ІЗ ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ БІБЛІОТЕК!

30 вересня в Україні традиційно відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це свято символізує глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури.

Бібліотеки покликані  виконувати широкий спектр функцій щодо збереження і передачі читацькій аудиторії знань, культури і пам'яті багатьох поколінь.

Бібліотекарі – це порадники на шляху до вершини знань та мудрості, збирачі духовних скарбів та провідники у світ непізнаного.

Сьогодні бібліотеки нашої громади знаходять і впроваджують нові форми спілкування з читачами. Вони беруть участь у створенні сучасного інформаційного простору, сприяють формуванню моральних принципів підростаючого покоління.

Бажаємо Вам нових ініціатив, цікавих перспективних проектів при виконанні свого професійного обов'язку. Нехай Ваша праця - праця хранителів людської мудрості - завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях!
Міцного всім Вам здоров'я, щастя, благополуччя та нових творчих здобутків у Вашій благородній справі!

З повагою  сільський голова Ковдрин Олег Іванович та виконавчий комітет Трибухівської сільської ради!