З Всеукраїнським днем дошкілля

Дорогі вихователі і нянечки! Вітаємо Вас з цим чудовим, прекрасним професійним святом – Всеукраїнським днем дошкілля!

Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей – найменших мешканців нашої Трибухівської об’єднаної територіальної громади.

Ми даруємо Вам вдячні посмішки за щиру доброту, невичерпне терпіння, невтомну турботу!

Це ж Ви теплими материнськими руками ніжно втираєте дрібні сльози діток , вміло пояснюєте їм правила дружби, задуваєте крихітні садна на колінах!

Це Ви, в тисячний раз перекладаючи ложку з лівої руки малюка в праву, даруєте їм ласкаві погляди й терпляче вчите!

Ви вмієте перетворити дитячий садок в добру казку, повну цікавого і незвіданого!

Ви в повний голос співаєте гімн щасливому дитинству, і він починає перетворюватися в реальність прямо на очах!

Нехай по життю завжди нога в ногу з Вами йде чарівна весна!

Стежина буде широкою, легкою і вдалою!

Строкатими квітковими килимами хай стелиться до ніг везіння! І яскравою веселкою розкидається над Вашими головами щастя!

Теплий дощик здоров'я змиє з душі втому, нудьгу й смуток! І зійде над Вами світле сонце виконання заповітних бажань! Легкими білими хмарами хай пропливають на серці спокій і тиха радість! І несе їх по небу вільний вітер вічної молодості і краси! А в небі пролітають білі журавлі сімейного благополуччя!

Низький уклін за ласку, сердечність, турботу, уважність!

З повагою та найщирішими  побажаннями

сільский голова Ковдрин Олег Іванович та

виконавчий комітет Трибухівської сільскої ради!