1 червня - Міжнародний день захисту дітей!
Дата: 01.06.2018 10:55
Кількість переглядів: 1128
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04392853/fe6fcdeeaea32176b27e28017609d2f7.jpg)
Щороку у перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначається свято радості, доброти та одвічної надії - Міжнародний день захисту дітей. Адже в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Саме діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб вони росли здоровими та щасливими, прославляли свої родини і рідний край.
У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.
Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.
Зичимо Вам, дорогі хлопчики та дівчатка, міцного здоров’я, добра, успіхів, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків, сяючих посмішок, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул.
З найщирішими привітаннями Трибухівський сільський голова Ковдрин О.І. та виконавчий комітет Трибухівської сільської ради!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04392853/e7c7bf3850d9c078abf42dec24889055.jpg)
« повернутися