Трибухівська громада
Бучацький район, Тернопільська область

святкування 75-річниці УПА

В п’ятницю, 13 жовтня 2017 року в Трибухівській ЗОШ відбулося відкриття та освячення меморіальної дошки уродженцям села Трибухівці борцям за Волю України з нагоди  святкування 75 – ї річниці створення УПА. 

Під час святкування боєць АТО Мицьо Андрій Михайлович вручив голові Трибухівської сільської ради Ковдрину Олегу Івановичу прапор окремого полку спеціального призначення з написом бійців 8-го ПСпП ССО.  Голова ставши на коліно та поцілувавши прийняв прапор, висловив вдячність учасникам АТО за їхню відданість державі під час оборони східних рубежів України. Наголосив, що Трибухівська громада пишається такими відважними та мужніми її жителями. 

По закінченні святкової лінійки школярі, представники сільської ради, а також всі присутні гості здійснили пішу ходу до могили «Борцям за волю України», де було відправлено панахиду за загиблих героїв всіх поколінь нашої держави .

Крім того, учасники ходи відвідали могилу нашого односельчанина, захисника України,  героя – «кіборга», військовослужбовця 80-ї окремої аеромобільної бригади Римаря Ігоря Миколайовича.

А також, в Пишківській ЗОШ відбулася урочиста лінійка з нагоди святкування 75-ї річниці УПА, відкриття та освячення меморіальної дошки уродженцям села Пишківці борцям за Волю України.« повернутися до списку новин