Про проведення тринадцятої сесії Трибухівської сільської ради

Дата: 31.01.2018 15:51

12 лютого 2018 року  о 16.00 год. в  залі засідань Трибухівської сільської  ради  ОТГ відбудеться   тринадцята сесія сьомого скликання сільської  ради з порядком денним:

1. Про затвердження плану роботи Трибухівської сільської ради на 2018  рік.
  2. Про виконання бюджету 2017 року.
  3. Про  внесення  змін   до сільського бюджету 2018 року.
  4. Про затвердження договору про міжбюджетний трансферт із Трибухівського сільського бюджету до віділлу освіти Трибухівсько ї сільської ради.
  5. Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг за кошти сільського бюджету.
  6. Про затвердження нової редакції статутів загальноосвітніх навчальних закладів Трибухівської об’єднаної територіальної громади.
  7.  Про передачу закладів загальної середньої та дошкільної освіти Трибухівської ОТГ у підпорядкування відділу освіти Трибухівської сільської ради.
  8. Про внесення змін до штатного розпису Трибухівського ДНЗ «Віночок».
  9. Про прийняття клубних закладів району, які знаходяться на території Трибухівської сільської ради об’єднаної територіальної громади до комунальної власності Трибухівської сільської ради.
  10. Про затвердження  переліку адміністративних послуг на 2018 рік, які надаються Трибухівською сільською радою.
  11. Про затвердження  Положення про надання одноразової грошової матеріальної  допомоги громадянам з особливими соціальними потребами, які проживають на території Трибухівської сільської ради на 2018 – 2020 рік.
  12. Про затвердження плану заходів з реалізації в районі Концепції реформи фінансування системи охорони фінансування системи охорони здоров’я на період до 2020 року.
  13. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва № 2-1-1 Поточний ремонт приміщень адмінбудинку по вул. Шевченка, 87 в с. Пишківці Бучацького району Тернопільської області.
  14. Про затвердження кошторисної  вартості скульптурної частини пам’ятника «Борцям за волю України» в селі Трибухівці.
  15. Про затвердження  сільської Програми розвитку фізкультури і спорту на території  Трибухівської сільської ради на 2018 -2020 рр.».
  16. Про надання дозволу на проведення комплексних робіт та розроблення картографічних матеріалів щодо інвентаризації земельної ділянки орієнтовною площею до 1 га, яка знаходиться по вул. Винниченка  с. Трибухівці.
  17. Про розгляд заяв про надання матеріальної допомоги.
  18. Про розгляд заяв по земельних питаннях.
  19. Різне.