КОНКУРС НА ПРАВО ОРЕНДИ НЕРУХОМОГО МАЙНА

Дата: 26.09.2017 12:27

ПРО КОНКУРС НА ПРАВО ОРЕНДИ НЕРУХОМОГО МАЙНА,

що належить до комунальної власності територіальної громади с.Трибухівці

ОРЕНДОДАВЕЦЬ-ТРИБУХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Відомості про об’єкт оренди

Характеристика та місцезнаходження об’єкта оренди

Стартовий розмір орендної плати за місяць, грн.(без ПДВ)

Розмір авансової орендної плати

(без ПДВ)

Нежитлове приміщення, частина будинку культури на першому поверсі, загальною площею 10,60 м2 за адресою: 48431, вул.М.Грушевського,3, Бучацький р-н, Тернопільська обл.

513,00 грн

1026,00 грн

Реквізити для сплати авансової орендної плати

Р/р 33215871700711 УДКСУ в Бучацькому районі, код платежу 22080401, МФО 838012, код 38038030

Основні умови конкурсу:

1. Строк оренди: 1 рік з подальшою пролонгацією згідно з чинним законодавством України за умови виконання орендарем всіх обов'язків за договором оренди.

2. Цільове використання: Розміщення суб’єктів господарювання, що здійснюють побутове обслуговування населення, або інше використання майна.

3. Конкурс відбудеться 06 вересня  2017 року о 10°° год. в залі засідань Трибухівської сільської ради, вул. Горішня, 46, с.Трибухівці, Бучацького р-ну, Тенопільської області.

4. Для участі в конкурсі претендент подає пакет пронумерованих та скріплених печаткою документів,  разом з описом у запечатаному конверті з написом “На конкурс”.

5. Кінцевий термін подання пакету документів – 04 вересня 2017 року

до 10°°.

6. Для участі в конкурсі претендент подає на розгляд комісії такі матеріали:

1) заяву про участь у конкурсі з пропозиціями щодо виконання умов конкурсу.

2) відомості про претендента:

для юридичної особи:

- документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

- завірені належним чином копії установчих документів;

- завірену належним чином копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей за останній рік;

- довідку від претендента про те, що стосовно нього не порушено справу про банкрутство;

- інші документи згідно з умовами конкурсу.

для фізичної особи:

- копію документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність;

- завірену належним чином копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців;

- завірену належним чином копію декларації про доходи або звіту суб’єкта малого підприємництва - фізичної особи - платника єдиного податку.

7. При визначенні переможця конкурсу буде надана перевага тому учаснику конкурсу, який запропонував найкращі умови подальшої експлуатації та використання об'єкта оренди та за інших рівних умов - найбільшу орендну плату за базовий місяць розрахунку.

8.Переможець конкурсу повинен заплатити завдаток у двохкратному розмірі запропонованої ним суми місячної орендної плати на розрахунковий рахунок уповноваженого органу по укладенню договорів оренди за об'єкт оренди протягом 5 банківських днів з моменту публікації оголошення про підсумки конкурсу на право оренди комунального майна (про визнання його переможцем конкурсу).

Для довідок звертатись за тел. (03544) 2 91 42

Трибухівський

сільський голова                                                                                     О.І.Ковдрин