В Трибухівському СБК відбулися громадські слухання

Дата: 06.12.2017 10:12

03 грудня 2017 року, у приміщенні Трибухівського сільського будинку культури відбулися громадські слухання з метою врахування  інтересів  жителів Трибухівської ОТГ щодо будівництва Церкви Святої Великомучениці Ірини УПЦ КП релігійної громади м.Бучач на землях Трибухівської сільської ради за межами населеного пункту с. Трибухівці Бучацького району Тернопільської області.

На громадських слуханнях розглядалося питання про те, чи згідна Трибухівська громада дати згоду на затвердження проекту детального плану для будівництва і обслуговування Церкви Святої Великомучениці Ірини УПЦ КП релігійної громади м.Бучач на землях Трибухівської сільської ради за межами населеного пункту с. Трибухівці Бучацького району Тернопільської області та надати згоду на виділення землі під будівництво.

Більшість присутніх членів громадських слухань виступили проти погодження проекту детального плану території та надання згоди на виділення землі під будівництво.