Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

08.05.2019 року

Повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Трибухівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Трибухівської сільської ради на 2020 рік».

Згідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003р. ст. 9 з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, повідомляємо про оприлюднення проекту рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Трибухівської сільської ради на 2020 рік» та аналізу регуляторного впливу до нього.

Розробник проекту – фінансовий відділ Трибухівської сільської ради.

Основною метою регуляторного акта є встановлення на території Трибухівської сільської ради місцевих податків і зборів у відповідності з останньою редакцією Податкового кодексу України та з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11. 09. 2003 р. №1160-IV.

Зауваження та пропозиції щодо проекту рішення будуть прийматися упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення на офіційному сайті Трибухівської сільської ради за посиланням: trybuhivska-gromada.gov.ua в розділі «Регуляторна політика».

Також свої пропозиції та зауваження можна надати в письмовій формі до Трибухівської сільської ради, фінансовий відділ (вул. Горішня, 46, с. Трибухівці, Бучацький р-н, Тернопільська обл. чи електронною адресою: tsrotg@ukr.net ) для узагальнення та подання на розгляд сесії сільської ради.

12.04.2019 року

Повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Трибухівської сільської ради «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами та Порядку визначення розміру плати за право тимчасового використання місць для розташування засобів зовнішньої реклами на території Трибухівської ОТГ».

Згідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, повідомляємо про оприлюднення проекту рішення «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами та Порядку визначення розміру плати за право тимчасового використання місць для розташування засобів зовнішньої реклами на території Трибухівської ОТГ» та аналізу регуляторного впливу до нього.

Розробник проекту – фінансовий відділ Трибухівської сільської ради.

Основною метою регуляторного акта є чітке визначення умов надання  дозволів на розміщення об'єктів зовнішньої реклами для всіх суб'єктів господарювання, впорядкування рекламних засобів, усунення порушень щодо розміщення  несанкціонованої  зовнішньої реклами, визначення розміру плати за право тимчасового використання місць для розташування засобів зовнішньої реклами.

Зауваження та пропозиції щодо проекту рішення будуть прийматися упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення на офіційному сайті Трибухівської сільської ради за посиланням: trybuhivska-gromada.gov.ua в розділі «Регуляторна політика».

про оприлюднення проекту регуляторного акта

Дата оприлюднення 06 червня 2018 року

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, Трибухівська сільська  рада оприлюднює проект рішення «Про встановлення ставок податків та зборів на 2019 рік на території Трибухівської сільської ради»

Розробником регуляторного акту є постійні комісії сільської ради: комісія з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, комісія з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, секретар сільської ради, виконавчий комітет Трибухівської сільської ради. Проект рішення підготовлено на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду землі», Земельного та Податкового кодексів України, Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Запровадження з 01.01.2019 року місцевих податків і зборів на території Трибухівської ОТГ, а саме: податку на майно, який складається з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, плати за землю, єдиного податку,  місцевих зборів: збір за місце для паркування транспортних засобів, туристичний збір,  орендної плати за земельні ділянки  дасть можливість сільській раді одержати більше додаткових коштів для реалізації програм соціально-економічного розвитку  Трибухівської ОТГ.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом одного місяця з дати оприлюднення за  тел.  2-91-42, 2-92-45, адресою: вул. Горішня,46, с. Трибухівці, Бучацький район, Тернопільська область, електронною адресою: 04392853@mail.gov.ua

З повною редакцією даного рішення  та додатками до нього можна ознайомитись на сайті Трибухівської сільської ради за посиланням: trybuhivska-gromada.gov.ua  в розділі «Регуляторна політика».

Адреса розробника:

вул. Горішня,46, село Трибухівці,