Дата: 21.07.2017 19:05

19 липня 2017 року в актовому залі приміщення Трибухівської сільської ради  відбувся іспит для кандидатів на заміщення вакантних посад начальника відділу освіти Трибухівської сільської ради та головного спеціаліста відділу освіти Трибухівської сільської ради.

Для участі в конкурсі, заяви із необхідними документами було зареєстровано 3 кандидати  на заміщення вакантних посад, а саме:

- 2  кандидати на посаду начальника відділу освіти Трибухівської сільської ради -  Велещук Богдана Петрівна і Днесь Лариса Лук’янівна;

- 1 кандидат на посаду головного спеціаліста начальника відділу освіти Трибухівської сільської ради -  Задерей Ірина Іванівна.

За результатами ознайомлення із відповідями, конкурсна комісія вирішила:

1. Вважати переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти  Трибухівської сільської ради Днесь Ларису Лук’янівну  та рекомендувати сільському голові призначити її на відповідну посаду з випробувальним терміном 3 місяці з метою перевірки відповідності  посадової особи місцевого самоврядування займаній посаді.

2. Вважати переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу освіти  Трибухівської сільської ради Задерей Ірину Іванівну та рекомендувати сільському голові призначити її на відповідну посаду з випробувальним терміном 3 місяці з метою перевірки відповідності  посадової особи місцевого самоврядування займаній посаді.

3. За результатами конкурсу, рекомендувати сільському голові, визнати за Велещук Богданою Петрівною відкладне право другого за результатами конкурсу кандидата  на зайняття вакантної посади посадової місцевого самоврядування, яка має право на призначення на таку посаду протягом одного року з дня проведення конкурсу, якщо посада стане вакантною, а також якщо переможець конкурсу відмовиться від зайняття посади або йому буде відмовлено  за результатами перевірки згідно Закону України «Про очищення влади».Фото без описуФото без описуФото без описуГолова конкурсної комісії                                                                                                                        О.І. КОВДРИН