БЕРЕЗНІЦЬКИЙ СТЕПАН ІВАНОВИЧ

Дата: 26.06.2024 16:09

22. 04. 1989 - 11. 09. 2022

Старший солдат, командир 3 стрілецького відділення 3 стрілецького взводу 1 стрілецької роти військової частини А 7167.

Загинув неподалік села Спірне Бахмутського району Донецької області під час виконання бойового завдання.

Степан Березніцький народився у с. Трибухівці Чортківського району Тернопільської області, згодом проживав у с. Джурин.

Ще у 2014-му Степан став на захист Вітчизни від російського загарбника в час антитерористичної операції. Згодом демобілізувався. Пізніше поїхав на заробітки за кордон. Та одразу після повномасштабного вторгнення повернувся додому та записався до лав тероборони, у складі якої і вирушив на фронт. Був зарахований до 3-го стрілецького взводу 1-ї стрілецької роти військової частини А7167 на посаду командира 3 стрілецького відділення.

Разом з побратимами боронив цілісність нашої держави та витісняв ворога з населених пунктів в Сумській, Полтавській та Донецькій областях.

11 вересня 2022 року під час проведення наступальних (штурмових) дій на напрямку Івано-Дарʼївка-Спірне, внаслідок ворожого артилерійського вогню, отримав поранення, несумісні з життям.

Добрим словом Степана згадують усі, хто його знав. Без надійної підтримки залишились вічносумуючі дружина, син, донечка, батьки.

ВІЧНА ПАМЯТЬ ТА ШАНА ГЕРОЮ!

НАЗАВЖДИ 33