СОБОЛЬ ЯРОСЛАВ МИХАЙЛОВИЧ

Дата: 28.06.2024 16:05

25.06.1974-03.11.2022

Солдат, стрілець 3 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 2 стрілецької роти військової частини А 7167.

Загинув поблизу с. Спірне Бахмутського району Донецької області під час виконання бойового завдання.

Ярослав Соболь народився у м. Жмеринка Рівненської обл., проживав у с. Трибухівці.

З перших днів повномасштабного вторгнення, не маючи за плечима жодного військового досвіду, добровільно став на захист нашої Батьківщини.

Рідні і близькі згадують Героя доброзичливим, позитивним, щирим. Він завжди підставляв своє мужнє плече і допомагав усім, був надійною опорою для матері, дружини, сина та донечки.

Як і батько, син Ярослава також військовослужбовець і вже п'ятий рік захищає і вірно несе службу в лавах Національної Гвардії України.

Ярослав служив у лавах 105-ї окремої бригади територіальної оборони (в/ч А7167). Був стрільцем. Боронив нас від ворога у селах  Різниківка, Роздолівка, Переїзне, Спірне Бахмутського району Донецької області. Саме тут, під час ворожого артилерійського вогню, 3 листопада 2022 року віддав життя за нашу свободу. На превеликий жаль, тіло Ярослава і досі перебуває на полі бою.

ВІЧНА ПАМЯТЬ ТА ШАНА ГЕРОЮ!

НАЗАВЖДИ 48