ДУРДА ІГОР ПЕТРОВИЧ

Дата: 02.07.2024 15:57

26.05. 1967-02.01.2024

Солдат, механік відділення технічного обслуговування автомобільної техніки взводу матеріально-технічного забезпечення стрілецького батальйону військової частини А 4267.

Загинув поблизу с. Михайлівка Краматорського району Донецької області під час виконання бойового завдання.

Ігор Дурда народився 26 травня 1967 року у селі Трибухівці. Тут і проживав.

На фронті Ігор захищав нас з перших днів війни. Був бійцем 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».

Вдома на нього з нетерпінням чекали дружина, син, дочка та велика родина. Загинув боєць 2 січня 2024 року поблизу населеного пункту Михайлівка Краматоського району Донецької області.

Ігор був і залишається для всіх, хто його знав щирою, доброзичливою, відкритою людиною. Як і всі ми прагнув одного - Перемоги та мирного життя у рідній Україні. В боротьбі за волю народу віддав найцінніше - своє життя.

ВІЧНА ПАМЯТЬ ТА ШАНА ГЕРОЮ!

НАЗАВЖДИ 56