ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Дата: 01.03.2024 16:58

29 лютого 2024 року під головуванням виконуючої обов’язки сільського голови, секретаря  Трибухівської сільської ради Любові Поселюжної відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав  дитини при виконавчому комітеті Трибухівської сільської ради.

На порядок денний було винесено  7 питань:

- про надання дозволу на укладення договору дарування житлового будинку право користування, яким мають неповнолітні  діти;

- про неналежне виконання батьківських обов’язків;

-  про формування та затвердження персональної міждисциплінарної команди для роботи з дитиною, яка опинилась у складних життєвих обставинах ( 4 питання);

- про затвердження індивідуального плану соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Члени комісії мали можливість ознайомитись з документами по даних справах. По кожному питанню прийнято відповідне рішення, яке спрямоване на   захист прав та свобод  дітей.