З Днем Конституції!

Дата: 28.06.2023 10:02

Фото без опису

Шановні жителі Трибухівської територіальної громади! Прийміть щирі вітання з визначним державним святом – Днем Конституції України.

Сьогодні виповнюється 27 років з дня ухвалення Основного Закону. Другий рік поспіль Україна відзначає День Конституції  в умовах воєнного стану, запровадженого через повномасштабне вторгнення росії.

«Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава» – ці перші слова Конституції України закарбовані кров’ю в нашій національній свідомості та ставлять хрест на радянському минулому. Конституція є компасом України, адже вона зафіксувала єдине бачення напрямку руху держави – незворотність європейського та євроатлантичного курсу, де людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визначається найвищою цінністю. Ці цінності єднають наш народ у збройній боротьбі проти російського агресора, для якого вони чужі й незрозумілі. Героїзм українців у відстоюванні своїх прав і свобод став прикладом для всього світу.

Сьогодні ми виборюємо основне конституційне право – жити. Жити щасливо, вільно і цивілізовано у суверенній, незалежній, демократичній, соціальній, правовій державі. Українські захисники, боронячи Батьківщину, відстоюють і кожну статтю Основного Закону – закону сили права, а не права сили, і закону, якого дотримуються в країні, яка поважає гідність та свободу людей. Ні в кого немає сумнівів, що Україна переможе. Слава усім, хто зі зброєю в руках захищає європейську Україну, хто волонтерить і допомагає армії, чесною працею наближає нашу Перемогу!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою, Олег Ковдрин, Трибухівський сільський голова