Що у пожежонебезпечний період в лісі заборонено

Дата: 15.03.2023 10:11

Проблема охорони лісів від пожеж є найбільш складною, і відповідальність за неї накладається на працівників лісового господарства. З метою попередження лісових пожеж і мінімалізації їх наслідків державним підприємством щорічно здійснюється комплекс організаційних, профілактичних та попереджувальних заходів.

«Люди не завжди задумуються над тим, що їхні дії можуть мати вкрай негативні наслідки. За декілька годин неконтрольована пожежа може знищити цілі лісові масиви і завдати великих збитків».
З метою посилення контролю за станом пожежної безпеки здійснюється контроль за випалювання сухої рослинності за межами лісового фонду, залишки на сільгоспугіддях, очерету в заплавах річок біля лісового масиву, проводяться рейди з профілактичних лісових пожеж.