Увага! З 15 квітня комендантська година триватиме з 23:00 по 05:00 год.

Дата: 20.04.2022 14:18

З 15 квітня у Тернопільській області комендантська година триватиме з 23:00 по 05:00 год. У цей час громадянам заборонено перебувати на вулиці без нагальної потреби, а також пересуватися власним транспортом.

Працівники поліції нагадують, що підприємства, які працюють під час комендантської години, та здійснюють перевезення своїх працівників, повинні подати до органу місцевого самоврядування список транспортних засобів, номерних знаків, а також години, у які вони будуть курсувати. Там їм видадуть відповідний лист про право їздити під час комендантської години.

Порушників комендантської години співробітники поліції скеровуватимуть до військкоматів.

Також з 15 квітня змінено час початку «режиму темряви». Світло у помешканнях громадяни зобов'язані вимикати о 23:00 год., одночасно гасити і зовнішнє освітлення.  Закладам громадського харчування дозволено працювати до 22:00 год.

Просимо всіх жителів та гостей громади дотримуватися встановлених вимог та не піддавати своє життя небезпеці.