Дата: 07.05.2021 15:36

Про проведення засідання конкурсної комісії по заслуховуванню конкурсної пропозиції учасника конкурсу, проведення співбесіди та визначення переможця конкурсу на зайняття посади Директора  комунального підприємства «Вільховець»

Трибухівської сільської ради

Керуючись рішенням сесії Трибухівської  сільської  ради № 208 від 30  березня  2021  року «Про створення комунального підприємства «Вільховець» Трибухівської сільської ради»  конкурсна комісія  по проведенню конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора  комунального підприємства  Трибухівської сільської ради від 07.05.2021 року   вирішила:

1. Визнати документи, подані кандидатом Бебихом Валерієм Віталійовичем такими, що відповідають установленим вимогам та допустити його до  наступного етапу конкурсу -  співбесіди та  презентації конкурсної пропозиції, як учасника конкурсу на посаду директора  комунального підприємства   «Вільховець»  Трибухівської сільської ради.
  2.  Призначити  засідання конкурсної комісії по заслуховуванню конкурсної пропозиції учасника конкурсу, проведення співбесіди та визначення переможця конкурсу  на  зайняття посади директора  комунального підприємства   «Вільховець»  Трибухівської сільської ради на  18 травня  2020 року о 10°° годині у актовому залі Трибухівської сільської ради.