ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ!

Дата: 06.03.2021 17:33

Дорогі жінки

Трибухівської територіальної  громади!

Прийміть найщиріші вітання зі святом весни, ніжності та кохання! Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, турботу, натхнення і неповторність. Серед кращих традицій нашого народу є повага й шана до жінки. Дбайлива мати, жінка, любляча дружина, сумлінна трудівниця – таке нелегке Ваше покликання, яке Ви виконуєте з гідністю і терпінням. Сьогодні важко назвати хоч одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, адже неможливо уявити собі жодну професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець.

Хай буде більше посмішок на Ваших обличчях і безхмарних весняних днів у житті! Зичу, щоб у кожній жіночій долі, і не тільки у святкові дні, було сонячно і затишно. Нехай надійною опорою для Вас буде родина, а  кожен прийдешній день Ви зустрічали з  впевненістю.  Міцного здоров’я Вам, щастя, нев'янучої молодості і краси, надії і добра!

З повагою, Олег Ковдрин, Трибухівський сільський голова!