З професійним святом!

Дата: 07.12.2020 17:13

Шановні депутати Трибухівської сільської ради, члени виконавчого комітету, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята -

Дня місцевого самоврядування!

Сьогодні це важливий інститут народовладдя та засіб реалізації інтересів територіальної громади. Це свято об’єднує людей з активною життєвою позицією, лідерів  та  чудових організаторів, які в наш нелегкий час, не дивлячись на труднощі, переймаються проблемами її мешканців.

На представників влади на місцях покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальної громади, за добробут її жителів, за створення належних умов їх проживання в  ОТГ.

Висловлюю  вдячність депутатам місцевої ради, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громади, забезпечують право кожного з нас бути почутим.

Найкращим результатом наших спільних зусиль повинна стати заможна і самодостатня територіальна громада, в якій кожен зможе демократично і свідомо вирішувати питання місцевого значення, впливати на ухвалення рішень щодо його життєдіяльності, мати дієві інструменти контролю над владою, а найголовніше – отримувати якісні й сучасні послуги, повноцінно жити у цивілізованій та успішній країні.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо Трибухівської об’єднаної територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю миру, міцного здоров`я, достатку й благополуччя.

Нехай цей святковий день  додасть усім нам сил і наснаги на добрі справи, впевненості  у мирному майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя Українського народу.

Зі святом !

З повагою, Олег Ковдрин, Трибухівський сільський голова.