Тернопільська область, Бучацький район

Привітання з ювілеєм Петра Івановича ГАДЗА

Дата: 21.08.2020 10:50

Шановний Петре Івановичу!

Прийміть найщиріші привітання з Днем народження!

З почуттям глибокої поваги ми відзначаємо, що вся Ваша трудова біографія, організаторський талант і здібності нерозривно пов’язані з рідним краєм та  його людьми.  За цей час Вами зроблено значний внесок у соціально-економічний розвиток території нашої ОТГ, благоустрій  населених пунктів громади та  поліпшення матеріального добробуту односельчан.

Ми високо цінуємо Вашу працелюбність і компетентність, життєву мудрість і діловитість, які створили Вам заслужений авторитет і повагу серед колег по роботі і жителів Трибухівської ОТГ.

Ваша душевна щедрість і доброта, повсякденна турбота за людей, чуйність і доброзичливість у людських взаємовідносинах служать прикладом для наслідування.

Висловлюємо Вам сердечну вдячність і глибоку шану за Вашу невтомну працю, зичимо невичерпної енергії і оптимізму, міцного здоров’я, душевного тепла і сімейного затишку, достатку і благополуччя, нових плідних успіхів і звершень на благо рідного села та його мешканців.

З повагою та найкращими побажаннями,

Трибухівський сільський голова Олег Ковдрин,

виконавчий комітет та депутатський корпус

Трибухівської сільської ради.