"U-LEAD з Європою": Трибухівська ОТГ отримала засоби індивідуального захисту!

Дата: 19.06.2020 13:27

Фото без описуВ рамках проєкту «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19», що реалізується Міжнародним Благодійним Фондом «Карітас України» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», Трибухівська об’єднана територіальна громада отримала дві «Скриньки здоров’я громади».

Благодійна допомога  надійшла у вигляді захисних та санітарно-гігієнічних засобів: медичні захисні маски - 440 шт., костюми біологічного захисту (комбінезони) – 30 шт., дезінфікуючі засоби для рук – 3 бут. (по 1 л), дезінфектор для поверхонь – 1 бут. (5 л), окуляри захисні – 8 шт., термометр безконтактний інфрачервоний – 1шт., оглядові рукавички – 80 пар та респіратори FFP3 – 16 шт.

За рішенням Трибухівської сільської ради, засоби індивідуального захисту будуть передані з урахуванням пріоритетів використання: закладам освіти та медичним закладам громади.

Ми щиро вдячні за допомогу. Адже «Скринька здоров’я» - це та підтримка, яка є дуже важливою у цей непростий час. Сподіваємося, що спільними зусиллями ми подолаємо усі труднощі.