Привітання з празником Святого Архистратига Михаїла

21 листопада парафіяни УПЦ Архистратига Михаїла та велика частина населення нашої Трибухівської громади святкують храмовий празник Святого Архистратига Михаїла.

З нагоди величного релігійного свята прийміть найщиріші вітання! Нехай цей урочистий празник принесе добро і достаток до Ваших осель, затишок та Господню благодать. Хай слово Боже наповнить Ваші серця любов’ю, щирістю та надією на краще майбутнє. Нехай Всемилостивий Господь Бог дарує нам мир і спокій на нашій рідній землі, захистить від життєвих негараздів, допоможе у здійсненні світлих задумів та надихає всіх Вас на добрі справи на благо та добробут родин нашої Трибухівської об’єднаної територіальної громади та усієї України!

Нехай Всемилостивий Господь щедро обдаровує усіх Вас своїми дарами, а святий Архангел Михаїл стоїть на сторожі Ваших душ!

Трибухівський сільський голова  Ковдрин Олег Іванович