ОГОЛОШЕННЯ

19 листопада  2018 року о 15:00  год.  в залі засідань Трибухівської сільської ради ОТГ відбудеться засідання двадцять першої сесії сьомого скликання сільської ради з порядком денним:

1. Про організацію робіт з проведення капітального ремонту приміщення для розміщення ЦНАП Трибухівської сільської ради.
  2. Про затвердження договору про надання міжбюджетного трансферту з Трибухівського сільського бюджету до Бучацького районного бюджету на відшкодування витрат на  інсулін.
  3. Про затвердження договору про надання міжбюджетного трансферту з Трибухівського сільського бюджету до Бучацького районного бюджету на фінансування витрат на гемодіаліз.
  4. Про затвердження договору про надання міжбюджетного трансферту з Трибухівського сільського бюджету до Бучацького районного бюджету на фінансування витрат Бучацького районного інклюзивно-ресурсного центру.
  5. Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік.
  6. Про розгляд заяв про надання матеральної допомоги.
  7. Про розгляд заяв по земельних питаннях.
  8. Різне