Трибухівська громада
Бучацький район, Тернопільська область

Соціальні новини

Новини у сфері освіти громади

Дата створення: 16:52 15.06.2017

З 01 червня 2017 року в наших школах -  Трибухівській ЗОШ І-ІІІ ст. та Пишківській ЗОШ І – ІІ ступенів діють   табори відпочинку, до яких залучено та оздоровляються  70 дітей-школярів, з них 45 в Трибухівській школі та  25 в  Пишківській школі.   Вихованці табору мають можливість протягом 14-ти календарних днів  побувати  в походах, на різних екскурсіях  по визначних та історичних місцях нашого краю, приймати участь у спортивних , культурно-розважальних та пізнавальних  заходах.       Фінансування на поїздки та харчування  дітей-школярів у таборі здійснюється за кошти громади  згідно сільської цільової соціальної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на  2017-2018 роки затвердженої  рішенням сесії  Трибухівської сільської ради від  16 березня 2017 року № 64.

Соціальні новини

Дата створення: 15:26 12.06.2017

Новини у сфері освіти

Дата створення: 17:01 02.06.2017

Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб наші діти  щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків. І саме від нашої уваги, любові, виховання залежить доля дітей. І якщо ми будемо ростити їх у добрі, змалечку оточимо їх любов’ю та милосердям, вони змінять наше життя на краще! Саме тому, в Трибухівській об’єднаній територіальній  громаді згідно сільської цільової соціальної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на  2017-2018 роки затвердженої  рішенням сесії  Трибухівської сільської ради від  16 березня 2017 року № 64 та організовано пришкільні табори з денним перебуванням на базі загальноосвітніх закладів громади національно-патріотичного спрямування.    01 червня 2017 року, в перший день літа,   коли щороку  відзначається  Міжнародний  день захисту дітей  в наших школах -  Трибухівській ЗОШ І-ІІІ ст. та Пишківській ЗОШ І – ІІ ступенів розпочалися робота таборів відпочинку, до яких залучено та оздоровлюватимуться  70 дітей-школярів, з них 45 в Трибухівській школі та  25 в  Пишківській школі.   Вихованці табору матимуть можливість протягом 14-ти календарних днів  побувати  в походах, на різних екскурсіях  по визначних та історичних місцях нашого краю, приймати участь у спортивних , культурно-розважальних та пізнавальних  заходах.        Фінансування здійснюється згідно згаданої програми за кошти громади. Крім того,  проводиться харчування дітей-школярів у таборі. Зичимо Вам,  дорогі хлопці і дівчати, міцного здоров’я, успіхів, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків, сяючих посмішок, радісного та  змістовного відпочинку під час літніх каноніку. Трибухівський сільський голова 

Новини у сфері культури громади

Дата створення: 18:40 29.05.2017

28 травня 2017 року до Трибухівського сільського будинку культури завітав творчий колектив  Херсонського  училища культури  за участю  українського народного хору,  керівником якого є наш земляк , заслужений працівник культури України -  Михайло Варгун та ансамблю народного танцю  «ТРОНК»,  керівником є Віктор Кізяков. Вони презентували жителям громади концертну програму «Не спи, моє серце». Присутні в залі, мали можливість почути щиру українську пісню та веселі танці, що, мабуть, запалили патріотичну іскорку в душі кожного глядача. 

Новини у сфері культури громади

Дата створення: 17:09 25.05.2017

25 травня 2017 року до Трибухівського сільського будинку культури завітав  Київський цирк, який представив цікаву розважальну програму.  

Новини у сфері культури громади

Дата створення: 10:45 25.05.2017

21 травня 2017 року  в Трибухівському сільському будинку культури, під керівництвом директора СБК – Качур Марії Іванівни, відбулося відзначення Дня Європи в Україні.

Соціальні новини

Дата створення: 12:18 24.05.2017