Трибухівська громада
Бучацький район, Тернопільська область

Соціальні новини

26 січня 2017 року в Трибухівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася урочиста лінійка

Дата створення: 17:50 30.01.2018

26 січня 2017 року на подвір’ї Трибухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася урочиста лінійка присвячена відкриттю та освяченню меморіальної дошки, присвяченої герою-«кіборгу» України Римарю (Кузь) Ігорю Миколайовичу, який загинув під час оборони Донецького аеропорту, захищаючи незалежність і територіальну цілісність України.

ЗАПАЛЕННЯ НОВОРІЧНОЇ ЯЛИНКИ

Дата створення: 16:34 03.01.2018

В суботу, 30 грудня 2017 року в Трибухівському сільському будинку культури відбулося запалення вогнів новорічної ялинки, концертна програма з нагоди святкування Нового року та Різдва Христового та танцювальний вечір відпочинку для населення громади  різних вікових категорій.

Привітання для платників податків Трибухівської об’єднаної територіальної громади

Дата створення: 16:00 29.12.2017

Дорогі платники податків Трибухівської об’єднаної територіальної громади!    Прийміть наші найщиріші вітання з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашим родинам добро, мир і достаток. Щиро дякуємо за те, що Ви є справжніми патріотами, ніколи не були байдужими до проблем і потреб жителів, зокрема учасників АТО, сиріт та сімей із важким матеріальним становищем, а також комунальних закладів нашої громади. Кожна гривня, яка поступила до місцевого бюджету Трибухівської сільської ради працює на розвиток, процвітання, розбудову та покращення нашого з Вами майбутнього. Адже теперішній час, час реформ - є дуже важким, багато розвинутих країн пройшли цей шлях, тому і нам треба із терпінням, вірою та надією на Господа Бога його достойно пройти, тобто любити одне одного, допомагати, побороти ту байдужість і відмовитися від девізу «Моя хата з краю», який є дуже популярним в нашому сьогоденні. Завдяки децентралізації ми маємо розуміти, що є господарями нашої громади і лише ми можемо якнайкраще дбати про своє. Висловлюємо щиру вдячність всім підприємцям - платникам податків с. Трибухівці та с.Пишківці та особливу подяку Гадзу Петру Івановичу, голові спостережної ради ТОВ «Бучачагрохлібпром» за найбільший внесок у місцевий бюджет для розвитку Трибухівської об’єднаної територіальної громади, що становить 50% від загальної суми надходжень.  Бажаємо, щоб у новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Віримо, що Ви відчуєте турботу з боку держави та колег, тепло друзів та близьких. Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань. З Новим Роком  та світлим святом Різдва Христового! З вдячністю та повагою виконавчий комітет Трибухівської сільської ради та сільський голова                                                                  О.І.Ковдрин

З Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Дата створення: 10:12 29.12.2017

З Різдвом Христовим!

Дата створення: 15:45 22.12.2017

Конкурс на заміщення посади директора Трибухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів із відеоматеріалами

Дата створення: 12:07 18.12.2017

11 грудня 2017 року відбулося перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Трибухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів під час якого було вивчено подані документи претендентів на заміщення вакантної посади та допуск їх до публічного захисту проекту перспективного плану розвитку навчального закладу.

Виставка-конкурс «Замість ялинки-зимовий букет»

Дата створення: 16:56 15.12.2017

      15 грудня в будинку культури у с.Трибухівці відбулася виставка-конкурс «Замість ялинки – зимовий букет», спрямована на становлення народно-традиційної культури, здійснення екологічного виховання школярів, формування в юних громадян почуття соціальної відповідальності, небайдужості, прагнення до активних дій з впорядкування й оздоровлення довкілля.  Учні Трибухівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Пишківської ЗОШ І-ІІ ст.  разом зі своїми наставниками (вчителями, батьками, родичами) виготовляли оригінальні композиції на новорічну та різдвяну тематику.

Конкурс на заміщення посади директора Трибухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 16:48 15.12.2017

       11 грудня 2017 року відбулося перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Трибухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів під час якого було вивчено подані документи претендентів на заміщення вакантної посади та допуск їх до публічного захисту проекту перспективного плану розвитку навчального закладу.

З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

Дата створення: 12:44 08.12.2017