Вітаємо з Днем знань

Шановні педагоги та викладачі, учні та студенти, батьки!

Від щирого серця вітаю Вас із всенародним святом – Днем знань!

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, нових звершень, самостійного життя, набуття мудрості, доброти і людяності.

Для когось цей навчальний рік буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково урочистий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником.

Низько вклоняємося педагогам, які щоденно віддають дітям свою увагу, турботу, знання, навчають любити і поважати рідну землю.

Нехай же цей першовересень стане ще однією незабутньою сторінкою у календарі Вашого життя!

Успіхів у праці та навчанні!

Голова Трибухівської сільської ради

Об'єднаної територіальної громади       Ковдрин Олег Іванович