Привітання із святом Собору Архістратига Божого Михаїла та інших небесних Сил Безплотних, а також із Днем Гідності та Свободи

Шановні жителі Трибухівської об’єднаної територіальної громади вітаю Вас із святом Собору Архістратига Божого Михаїла та інших небесних Сил Безплотних, а також із Днем Гідності та Свободи.

В цей святковий Михаїлів день, ми вшановуємо Архангела, зберігача небес, захисника і воїна, який бореться зі злом.

Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров’я, безкрайньої любові та милості Божої. Нехай милосердний Господь допомагає Вам у всіх Ваших справах, що Ви розпочали, а божественний воєначальник Архистратиг Михаїл ніколи не відступається від нас і посилає мудрість, виваженість та розуміння.

А ще, сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі. Всі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Тому сьогодні, в час змін, нашим святим обов’язком є відродження країни, утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, а також віддання належної шани, патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року повстали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Закликаю Вас до миру, порозуміння й згуртованості. Зичу віри у краще майбутнє нашої країни, нашого рідного Шевченкового краю.

Слава Україні! Героям Слава!

Трибухівський сільський голова                                               О.І.Ковдрин