Вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні на території Трибухівської ОТГ

На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є і Герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби із злом, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя.

З метою увічнення громадянської і національної відваги, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, 20 лютого 2018 року Трибухівською ЗОШ І-ІІІ ступенів за участю представників влади, священиків громадських релігійних організацій    та жителів Трибухівської громади проведено мітинг-реквієм та відправлено поминальну панахиду.