Привітання з Новим Роком та Різдвом Христовим для платників податків Трибухівської об’єднаної територіальної громади

Дата: 29.12.2017 16:00

Дорогі платники податків

Трибухівської об’єднаної територіальної громади!

Прийміть наші найщиріші вітання з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашим родинам добро, мир і достаток. Щиро дякуємо за те, що Ви є справжніми патріотами, ніколи не були байдужими до проблем і потреб жителів, зокрема учасників АТО, сиріт та сімей із важким матеріальним становищем, а також комунальних закладів нашої громади. Кожна гривня, яка поступила до місцевого бюджету Трибухівської сільської ради працює на розвиток, процвітання, розбудову та покращення нашого з Вами майбутнього. Адже теперішній час, час реформ - є дуже важким, багато розвинутих країн пройшли цей шлях, тому і нам треба із терпінням, вірою та надією на Господа Бога його достойно пройти, тобто любити одне одного, допомагати, побороти ту байдужість і відмовитися від девізу «Моя хата з краю», який є дуже популярним в нашому сьогоденні. Завдяки децентралізації ми маємо розуміти, що є господарями нашої громади і лише ми можемо якнайкраще дбати про своє. Висловлюємо щиру вдячність всім підприємцям - платникам податків с. Трибухівці та с.Пишківці та особливу подяку Гадзу Петру Івановичу, голові спостережної ради ТОВ «Бучачагрохлібпром» за найбільший внесок у місцевий бюджет для розвитку Трибухівської об’єднаної територіальної громади, що становить 50% від загальної суми надходжень.

Бажаємо, щоб у новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Віримо, що Ви відчуєте турботу з боку держави та колег, тепло друзів та близьких. Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань.

З Новим Роком  та світлим святом Різдва Христового!

З вдячністю та повагою

виконавчий комітет Трибухівської сільської ради

та сільський голова                                                                  О.І.Ковдрин