У День села у Пишківцях освячено оновлений клуб

Дата: 17.08.2018 15:59

Минулої неділі у Пишківцях панувала надзвичайна святкова атмосфера - відзначали День села та відкриття оновленого клубу.

Дійство розпочалося із молебню, який відправив о. Василь Когут. Він також освятив приміщення клубу, в якому цьогоріч було здійснено капітальний ремонт. На нього витрачено 600 тис. грн. Ці кошти були виділені із бюджету Трибухівської сільської ради. Ще 26 тис. грн., за які придбано меблі й оформлено сцену, зібрали жителі села.

З подвійним святом пишківчан привітав голова Трибухівської об’єднаної територіальної громади Олег Ковдрин. Від виконавчого комітету сільської ради Олег Іванович подарував завклубом Ганні Михалків ноутбук Lenovo. З теплими словами вітань також виступили староста Пишківців Надія Яцків та депутат обласної ради Ігор Леськів.

Під час урочистостей були вручені подарунки найстаршій жительці села 94-річній Теодорі Присяжній та всім односельцям, котрі народилися цього дня. Передано подарунок і наймолодшій жительці Олі Дутчак. З нагоди відзначення Дня села всім учасникам АТО, які тут проживають, була виділена грошова допомога у розмірі 1 тис. грн.

Чудовим подарунком до свята став для пишківчан виступ ансамблю народної музики «Веселі Галичани» Тернопільської обласної філармонії, який завітав сюди на запрошення Олега Ковдрина. Ансамблем керує заслужений артист України Мирослав Бабчук. У колективі – 8 талановитих учасників, серед яких і наші земляки – Володимир Качур із Трибухівців та Микола Касіян із Мартинівки. «Веселі Галичани» неабияк піднесли настрій глядачам та до глибини душі зворушили виконанням українських пісень.

Концертну програму, режисером якої була вчитель музики Орися Мегедин, а автором сценарію - Ганна Михалків, продовжили учасники художньої самодіяльності Пишківців та Трибухівців. Оригінальні виступи підготували ансамбль «Галичанка» у складі Марії Василик, Ганни Коваль, Оксани Яремко, Ольги Нагайовської та Ольги Габуди, Дмитро Яцків, Софія Крет, ансамблі «Смайлик» і «Зоресвіт» Трибухівського СБК  та тріо дівчат у складі Олі Семців, Ірини П’янтківської та Насті Михайлової (керівник Леся Олексюк), Мар’яна Пастущак, Ліля Максим, Мар’яна Кафтан, Мар’яна Курцеба, Максим Курцеба, Олеся Галадій, Надія Тлуста, Марія Касіян, Марія Білик, Валентина Зарубайко, Юлія Павлів, Ірина Остап’юк, Олена Садова, Наталя та Яна Височанські, Марія Коновал, Наталя Коваль, Наталя Чмир, Анастасія Качмар, Анастасія Маньковська, Сніжана Зарубайко, Катерина Галадій, Аліна Закота. Ведучими концерту були Надія Лялік та Марія Смий, звукорежисерами – Дмитро та Іван Яцківи.

Святкового дня у Пишківцях відбувся турнір зі шахів та шашок. Переможцем  першого став Василь Деременда, а першість у шашках здобув Богдан Крет. Призерами цих турнірів також були учасник АТО Володимир Кісюк, Ігор Семанишин, Павло Кісюк.

Також проводилися дитячі конкурси, переможцями яких стали Уляна Каліка, Юля Комарницька, Назарій Михалків, Олег Каліка, Іван Зарубайко, Марійка Гацик.

З нагоди свята завбібліотекою Наталею Гаврилюк була організована виставка вишивок місцевих майстринь Лесі Било, Надії Грисюк, Ганни Михалків, Галини Курцеби, Олександри Захарчук, Ірини Соляник, Лілії Кушнір, Марії та Наталії Гаврилюків.

Святкування завершилося дискотекою та запальними танцями.