ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на заміщення вакантної посади

Трибухівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

головного спеціаліста гуманітарного відділу Трибухівської сільської ради - 1.

Вимоги до претендентів: громадянство України; вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем  магістр або спеціаліст відповідного фаху, стаж роботи – 3 роки; вільне володіння державною мовою; володіння основними навиками роботи на комп'ютері з відповідними програмними засобами; знання діловодства.

Для участі у конкурсі, до 10.00 год 29 червня 2018 року, необхідно подати такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

•  заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

• дві фотокартки розміром 4 х 6;

• копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;

• декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою та у спосіб, що встановлені Законом України «Про запобігання корупції»;

• копію документа, який посвідчує особу;

• копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Паспорт та трудова книжка пред'являються на засіданні конкурсної комісії.
Документи приймаються упродовж 15 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою:

48431, вул. Горішня,46, с.Трибухівці, Бучацького р-ну, Тернопільської обл.

Додаткова інформація стосовно основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається працівником відповідальним за кадрову роботу.

Сільський голова,                                                                                          голова конкурсної комісії                                            О.І.Ковдрин