Грамоти та почесні ювілейні відзнаки до 75-річчя ветеранам УПА Трибухівської ОТГ

Дата: 01.06.2018 17:14

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

За дорученням голови Тернопільської обласної ради Овчарука Віктора Вікторовича Трибухівським сільським головою  Ковдрином Олегом Івановичем вручено грамоти та почесні ювілейні відзнаки ветеранам ОУН-УПА  жителям Трибухівської ОТГ  за вагомі особисті заслуги у національно-визвольній  боротьбі, відданість ідеалам  незалежності  української  держави, багаторічну плідну громадську діяльність та з нагоди  75-річчя створення Української Повстанської Армії.

Шановні ветерани УПА, доброго здоров’я Вам, щасливого довголіття і непохитної переконаності в тому, що Ваша жертовна боротьба марно не пропала – Україна є, Україна буде, Україна розквітне так, як про це мріяли Ви, Ваші побратими і сестри.

Від усієї Трибухівської  громади щиро дякуємо  Вам за  жертовність,   щиро поважаємо Вашу патріотичну позицію, цінуємо Вашу мудрість і толерантність. Бажаємо  Вам та Вашим родинам миру, злагоди, міцного здоров’я, а нашій неньці-Україні – процвітання. Нехай Божа Матінка, яка є Заступницею за весь людський рід, покриє Своїм небесним омофором кожну українську домівку, щоб  була наша країна як блаженна сторона.