1 червня - Міжнародний день захисту дітей!

Щороку у перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначається свято радості, доброти та одвічної надії - Міжнародний день захисту дітей. Адже в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Саме діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб вони росли здоровими  та щасливими, прославляли свої родини і рідний край.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.

Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Зичимо Вам, дорогі хлопчики та дівчатка, міцного здоров’я, добра, успіхів, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків, сяючих посмішок, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул.

З найщирішими привітаннями Трибухівський сільський голова Ковдрин О.І. та виконавчий комітет Трибухівської сільської ради!