Привітання жителів с.Пишківці із храмовим празником!

Шановні  жителі  села Пишківці Трибухівської об’єднаної територіальної громади, Всечесні Отці  УГКЦ  в   с. Пишківці   «Пресвятої  Трійці»  -  Гнилиця Володимир Михайлович та  УАПЦ  - КП  в   с. Пишківці   «Пресвятої  Трійці»  -   Когут Василь Богданович та парафіяни церков!

Прийміть щирі привітання із храмовим  празником з величним святом Трійці, що символізує сходження Святого Духа на апостолів.
    Традиційно цей день вважається початком історії церкви, коли Господь відкрив апостолам повноту своєї слави у Триєдинствi: Бога-Отця, Бога-Сина i Святого Духу.

Він є тим фундаментом, на якому побудована велична будівля нашої духовності та віри — основ, які у всі часи допомагали людині зберігати свою гідність, пошану до оточуючих, спрямовували думки і почуття до вічних духовних ідеалів.
Цієї світлої днини разом зі свіжою зеленню в наші домівки входить мир та висока Божа благодать. Людські серця наповнюються добром, любов’ю, щирістю і всепрощенням, а ми намагаємося дарувати увагу та душевне тепло всім, хто поряд.
     Бажаємо Вам зустріти Святу Трійцю у піднесеному настрої, зі світлими помислами та намірами. Від усього серця зичимо щастя і благополуччя в кожен будинок, кожній  сім’ї нашої об’єднаної територіальної громади!

Бажаємо Вам у цей світлий день добра, злагоди та Божого благословення. Нехай віра та любов допомагають Вам долати всі труднощі. Нехай Господь береже Україну та кожного з нас!

З повагою і найщирішими привітаннями Трибухівський сільський голова Ковдрин О.І. та виконавчий комітет Трибухівської сільської ради!