Родинне свято у Трибухівському садочку «Українська родина – душі берегиня»

Дата: 29.03.2018 10:38

Рід, родовід, родина, рідня…Слова одного кореня, які в Україні споконвіку вважаються святими. Саме з сім`ї починається земне життя людини. Тут вона здобуває свій перший досвід спілкування зі світом, звідси робить свої перші кроки, тут пізнає перші цінності життя, вчиться шанувати батька, матір, свій рід, любити землю, де народилася, берегти пам’ять свого роду.

Цього вівторка, 27 березня, в Трибухівському дошкільному навчальному закладі «Віночок» відбулося родинне свято «Українська родина – душі берегиня»,  яке підготували  вихователі Микитій Марія Михайлівна, Галаван Любов Михайлівна та музичний керівник Івасишин Наталя Євгенівна спільно з дітьми старших груп за участю батьків. В затишних стінах садочка зібралися мами і тати, бабусі і дідусі дітей.

Невимушена, захоплива атмосфера панувала протягом свята.

Щирі погляди, неприхована ра­дість перетворили свято на казку, в якій здійснюються ба­жання і перемагає добро. Батьки мали нагоду ще раз повернутися в Країну Дитинства і насоло­ди­тися висту­пами своїх  таланови­тих діточок.

У залі  панував святковий настрій, що свідчило – свято відбулося і присутні його відчули. Тож, нехай наші славні, ніжні родини примножуються і процвітають, зберігають свої традиції та передають їх від роду до роду, від покоління до покоління!

Кожному з нас треба цінувати все, що подарували нам наші батьки, — родину, любов, щирість, добро, щастя, і показувати тим самим хороший приклад нашим дітям. Адже шануючи вікові родинні традиції нашої України ми зможемо побудувати щасливе майбутнє для наших дітей.

Висловлюємо слова вдячності чудовому колективу Трибухівського садочку «Віночок» за Вашу невтомну творчу працю.